Kúpiť

Isokor Solar Set

zachovajte vysokú účinnosť elektrárne s

IsoKor, čistenie povrchov a impregnácia nanočasticami

Princíp impregnácie materiálov nanočasticami je založený na vyplnení voľného priestoru medzi molekulami impregnovaného materiálu. Impregnácia neprepustí vodu v kvapalnej forme, no nezmení paropriepustnosť. Výsledkom je vode odolný, ale vzdušný a paropriepustný materiál.

O nás

Naša spoločnosť sa venuje už viac ako 10 rokov nanometrickým riešeniam úprav povrchov pre zlepšenie vlastností povrchu, ich odolnosti voči poveternostným vplyvom, voči znečisteniu, predĺžovaniu ich životnosti a zlepšovaniu vzhľadu po celú životnosť povrchov. Predlžovaním životnosti povrchov šetríme Vaše hodnoty a rodinný rozpočet. Nanometricky upravený povrch dosahuje až niekoľkonásobne dlhšiu životnosť a to bez vplyvu ochrany na vzhľad či funkčné vlastnosti povrchu.

Produkty Isokor od roku 2010, kedy sme ich po prvýkrát predstavili, prešli dlhú cestu a pomáhali pri mnohých projektoch, akými sú čistenie povrchov rôzneho druhu spolu s ich ošetrením do budúcnosti.

Dnes už z praxe vieme to, o čom sme boli v minulosti presvedčení vďaka matematickým výpočtom a teoretickému skúmaniu, a síce že nanometrické riešenia Isokor svojou životnosťou a silou impregnácie sú lídrom v kvalite i cene nie len u nás, ale aj v krajinách EÚ či USA.

V súčasnosti našim klientom ponúkame komplexné riešenia pre čistenie povrchov v domácnosti, priemyselných objektov aj rekreačných zariadení, pre hygienickú čistotu prevádzok s kuchyňou, zdravotníckych zariadení a ďalších priestorov ako aj riešenia pre zvýšenie osobného komfortu pri preprave automobilom alebo pri pohybe v daždivom či inak nepriaznivom počasí.