Je pre vás tepovanie sedačiek a kobercov nočná mora? Spravíme to za vás!

Keď sa tak pozeráte na svoju sedačku, možno si hovoríte, že by sa jej zišlo čistenie. Ale keď si spomeniete na tepovanie sedačiek, úsmev na tvári vám to asi nevyčarí. Veď kto by sa vyžíval v čistení a drhnutí kartáčom.

A čo keby ste to tentokrát urobili inak? Čo keby vám niekto ušetril hodiny práce a spravil to za vás. Niekto, pre koho je čistenie denný chleba…

Tepovanie sedačiek a kobercov už nemusí byť vaša starosť

My čistíme s prípravkami Isokor už 10 rokov. Preto vieme presne ako fungujú. Ako pôsobia na nečistoty. Vieme, že si poradia s obyčajnou zájdenou farbou, s odolnými škvrnami od jedla a nápojov, aj s mastnými fľakmi. Vieme, že vyčistia vašu sedačku do hĺbky a zbavia ju aj zápachu. Veď občas sa stane nehoda aj našim domácim miláčikom.

Isokor Sofa Cleaner vyčistíme vašu látkovú sedačku, kožený gauč, ale aj kreslo z brúsenej kože. Skrátka žiadna špina na čalúnenom nábytku sa pred nami neschová.

A čo sú vlastne zač tie prípravky na tepovanie sedačiek Isokor, keď dokážu vyčistiť tak odolné škvrny?

To musí byť nejaká poriadna chemikália… Práve naopak. Naše prípravky sú zložené z prírodných olejov a výťažkov z rastlín. Na čistenie využívajú prírodnú silu spracovanú špeciálnou technológiou, ktorá nedá šancu žiadnej špine. Vďaka tomu sú úplne bezpečné pri čistení, a samozrejme aj potom, pri styku s pokožkou. Takže sa vôbec nemusíte báť, ak ste alergik, alebo máte citlivú pokožku.

A ako dlho vydrží vytepovaná sedačka čistá?

To závisí od veľa okolností. To, či sa vám na ňu za 2 dni vyleje červené víno, ovplyvniť nevieme. Ale vieme vám na nej vytvoriť ochrannú vrstvu, ktorá bude ako štít a odpudí tekutiny a nečistoty. Vďaka impregnácii Isokor Lotos Profi, sa na vašej sedačke alebo gauči nebudú usádzať nečistoty. Ako je to možné? Funguje na podobnom princípe ako impregnačné spreje, ktoré si striekate napríklad na topánky. Na povrchu vytvorí tzv. nanometrickú sieť, teda vrstvu, ktorá zabráni znečisteniu. A voda po nej jednoducho stečie dole. Nevpije sa. Pri bežnom zaťažení tak dokáže ochrániť vašu sedačku alebo koberec aj niekoľko rokov. Navyše je tento sprej bezpečný pre styk s pokožkou.

Tak čo, máte chuť vidieť to na vlastné oči?

Zavolajte na číslo 0949 866 562, alebo napíšte na obchod@isokor.sk a my sa postaráme o zvyšok. Už si s tepovaním nemusíte robiť starosti a špiniť ruky. Vyčistíme vám akúkoľvek sedačku, gauč, koberec, alebo čalúnený nábytok. Zverte ho do rúk profesionálom, ktorí čistia čistejšie ako Mr. Proper.

Cenník

Tepovanie sedačky: 6 eur za 1 sedacie miesto
Tepovanie kresla: 8 eur za kreslo
Tepovanie stoličiek: 4 eur za kus

Nano impregnácia povrchov : 3 eur / m2
Nano impregnácia povrchov + : 6 eur / m2

hĺbkové tepovanie kobercov a antibakteriálnym účinkom:

  • do 50 m2 cena 2,50 eur /m2
  • nad 50 m2 cena od 1,35 eur / m2

cena dopravy: 0,20 eur / km, v rámci mesta Čadca doprava zadarmo

minimálna hodnota objednávky je 25 eur

Kontaktujte nás pre získanie cenovej ponuky

 Tel.: 0949 866 562

Kontaktujte nás pre získanie cenovej ponuky

 Tel.: 0949 866 562