Čistenie zámkovej dlažby

Čistenie zámkovej dlažby dodané ako služba na kľúč

Proces čistenia zámkovej dlažby prebieha pri systéme Isokor za pomoci prírodného, rozložiteľného a zdraviu neškodného prípravku Isokor Facade. Prípravok je zložený z prírodných olejov a extraktov z rastlín, ktoré sú známe svojimi účinkami na mikroskopické organizmy. Suroviny sú spracované tak, aby dokonale odstránili aj mimoriadne staré a zájdené nečistoty, machy, plesne, riasy, splodiny z premávky, rôzne usadené mastné nečistoty, stopy po vtáctve či hmyze a to bez negatívneho vplyvu na životné prostredie.

Čistenie zámkovej dlažby – následná impregnácia dlažby

Čistenie zámkovej dlažby nie je poriadne dokončené, ak po ňom neupravíme dlažbu proti zašpineniu vhodnou impregnáciou. Po vyčistení je povrch ponechaný k vysušeniu a následne ošetrený nanometrickou ochrannou vrstvou Isokor SWB. Impregnácia nanočasticami vytvorí na povrchu ochrannú sieť, ktorá nemení farebný vzhľad dlažby ani neovplyvňuje jej paropriepustnosť, avšak efektívne odpudzuje vodu a nečistoty. Ošetrený povrch ostáva dlhodobo suchý a čistý, nedokážu sa na ňom množiť plesne, machy či riasy. Životnosť takéhoto ošetrenia môže dosiahnuť až 4 roky. Následné čistenie zámkovej dlažby je teda postačujúce vykonať až  po niekoľkých rokoch.

Ak chceme zároveň dosiahnuť zvýraznenie farby dlažby, môžeme na ochranu vyčistenej dlažby použiť prípravok s mokrým efektom Isokor Wet Effect. Ten poskytuje rovnakú ochranu podkladu ako Isokor SWB, no naviac ešte zvýrazňuje pôvodný odtieň dlažby. Tento systém naberá u nás na popularite, keďže dokáže obnoviť či revitalizovať aj pomerne staré štruktúry, ktoré už vyzerajú byť zrelé na výmenu. Ušetrí vám tak nemalé zdroje.

Cenník

hĺbkové čistenie zámkovej dlažby:

  • do 50m2 cena od 3 eur / m2
  • nad 50m2 cena dohodou

Impregnácia zámkovej dlažby po vyčistení:
od 2,80 eur / m2

cena dopravy: 0,20 eur / km, v rámci mesta Čadca doprava zadarmo

minimálna hodnota objednávky je 25 eur

Kontaktujte nás pre získanie cenovej ponuky

 Tel.: 0949 866 562

Kontaktujte nás pre získanie cenovej ponuky

 Tel.: 0949 866 562